Odpowiedzialnośc i troska
Kategoria: Odpowiedzialność i troska

IX Kongres Polska Chemia - największe i najważniejsze wydarzenie branży chemicznej w Polsce i Europie Centralnej - powraca w formule stacjonarnej! Już 1-2 czerwca br., spotkamy się w wyjątkowym miejscu - Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Cukrownia Żnin. Organizatorem wydarzenia jest Polska Izba Przemysłu Chemicznego.

Rok 2022 to - po dwóch latach - powrót do Kongresu Polska Chemia w formule spotkań "na żywo" i znakomita okazja do rozmów na temat perspektyw, wyzwań i przyszłości branży, która w zeszłym roku została uznana za strategiczną. Od ośmiu lat, rokrocznie Kongres Polska Chemia cieszył się ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli świata biznesu, polityki, organizacji branżowych, nauki – i przede wszystkim – ważnych graczy polskiego sektora chemicznego.

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy IX Kongresu Polska Chemia w trakcie trwającego 2 dni wydarzenia, zmierzą się z różnorodnymi zagadnieniami, wpływającymi na kształt i przyszłość całego polskiego sektora chemicznego.

Jednym z kluczowych punktów tegorocznego Kongresu będzie prezentacja unikalnego Raportu na temat Pakietu Fit for 55 i jego oceny skutków oraz kosztów dla polskiej branży chemicznej, przygotowanego przez Kancelarię Doradztwa Celnego i Podatkowego Rutkowski i Wspólnicy dla Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

POLSKA CHEMIA CENTRUM TRANSFORMACJI

Program tegorocznego Kongresu – podobnie jak jego poprzednich edycji – będzie bardzo zróżnicowany i obszerny. Uwzględni aktualne trendy oraz wyzwania, przed którymi stoi cały polski przemysł chemiczny. Polska Izba Przemysłu Chemicznego - jako organizator wydarzenia - nie po raz pierwszy udowodni, że chemia jest tematem, który powinien interesować nas wszystkich – to od jej produktów, wyrobów, procesów, rozwiązań zależeć będzie powodzenie transformacji ekologicznej, przed którą stoi Polska i cała Europa.


REJESTRACJA na IX Kongres Polska Chemia trwa!

 

 

kongres 2022

 

Obszary tematyczne IX Kongresu Polska Chemia

Polska Chemia centrum transformacji • Wpływ bieżącej sytuacji geopolitycznej na biznes • Jak zachować równowagę pomiędzy wymaganiami klimatycznymi a opłacalnością biznesu? • Zielone łańcuchy wartości • Zielone 4.0 - cyfryzacja a emisyjność • Niezależność energetyczna - w jakim kierunku zmierzamy? • 4.0 drogą do zwiększenia bezpieczeństwa w przemyśle chemicznym • ESG i zrównoważony rozwój w praktyce • Inwestycje, innowacje, rozwój • Tworzywa przyszłości

Dotychczasowe edycje Kongresu Polska Chemia to:

• ponad 8000 uczestników Kongresu od 2014 r.;

• ponad 300 prelegentów w dotychczasowych edycjach;

• ponad 180 sesji tematycznych;

8 edycji Kongresu w ubiegłych latach.

Zeszłoroczny, ogromny sukces wydarzenia zorganizowanego przez PIPC w formule telewizyjnego programu publicystyczno-branżowego transmitowanego “na żywo”, którego treści dotarły łącznie do przeszło 1 300 000 użytkowników, pozwalają stwierdzić, że w tym roku będzie równie interesująco!

 

AGENDA - SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

 

kongres 2022 II

 

 

Informacje praktyczne:

Cena biletu dla przedstawicieli Członków Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego:

1450 PLN. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Cena biletu dla przedstawicieli organizacji niezrzeszonych w Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego: 2950 PLN. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Pakiet konferencyjny obejmuje:

  • udział w 2-dniowej konferencji (1 i 2 czerwca br.),
  • lunch pierwszego i drugiego dnia Kongresu,
  • wstęp do strefy expo,
  • udział w wieczornym spotkaniu networkingowym pierwszego dnia Kongresu na plaży nad Jeziorem Żnińskim.

Uwaga: W ramach pakietu konferencyjnego organizator nie zapewnia noclegu.

Hotel dysponuje pulą pokoi 1- i 2-osobowych w następujących cenach dla uczestników wydarzenia:

– pokój 1-osobowy (cena 310 zł brutto),

– pokój 2-osobowy (cena 400 zł brutto).

Cena zawiera nocleg ze śniadaniem oraz dostęp do bezpłatnego parkingu.

Doba hotelowa trwa od 16:00 do 11:00. Liczba pokoi w hotelu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Kontakt z hotelem

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 525065750

Tel.: +48 504086545

www.cukrowniaznin.pl

W przypadku, gdy zabraknie pokoi w Cukrowni Żnin, rekomendujemy noclegi w następujących obiektach:

– Hotel Martina (ul. Mickiewicza 37, 88-400 Żnin) www.martina.pl (oddalony ok. 2,5 km od Cukrowni Żnin)

– Hotel Brzoza (ul. Bydgoska 34, 86-061 Brzoza) www.hotelbrzoza.pl (oddalony ok. 30 km od Cukrowni Żnin)

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w Żninie!

Created by: cdx.pl