Odpowiedzialnośc i troska
Kategoria: Odpowiedzialność i troska

1-2 czerwca br. odbył się organizowany przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego IX Kongres Polska Chemia. Energia i klimat, przemysł 4.0, zrównoważona chemia i środowisko – to te obszary zdominowały dwudniowe, pełne inspirujących, ciekawych dyskusji, największe i najważniejsze, wydarzenie branży chemicznej w Polsce.

Po dwóch ostatnich edycjach Kongresu w trybie online w związku z pandemią, w tym roku Polska Izba Przemysłu Chemicznego zorganizowała ponownie konferencję w formule stacjonarnej, choć niektóre części Kongresu i Debaty Strategiczne były emitowane „na żywo” poprzez stronę internetową wydarzenia.

Tegoroczny Kongres stanowił doskonałą możliwość wymiany opinii oraz doświadczeń pomiędzy licznie zaproszonymi prelegentami. W debatach i panelach dyskusyjnych uczestniczyli przedstawiciele firm i organizacji zrzeszonych w PIPC, nie mogło zabraknąć nas - Programu „Odpowiedzialność i Troska”. Sekretariat Programu wystawił „zielone stoisko” informacyjno-promocyjne, na którym informowaliśmy uczestników o zaletach i korzyściach z przystąpienia do naszego Programu. W trakcie trwania mieliśmy wystąpienie w strefie partnera live – po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Kongresu.

 

tk 010622 737

Created by: cdx.pl