Odpowiedzialnośc i troska
Kategoria: Wszystkie

 

Szanowni Państwo,

 

Polska Izba Przemysłu Chemicznego (PIPC) zaprasza na konferencję IV TECHCO Forum - wyjątkowe spotkanie przedstawicieli całego sektora przemysłowego, które odbędzie się 21-22 listopada 2023 roku w Hotelu Diament w Zabrzu.  

 

Zakres tematyczny tegorocznej edycji będzie skupiony wokół zagadnień środowiskowych i energetycznych, a także związanych z nimi wyzwań technologicznych i regulacyjnych. Będzie to, jak zawsze okazja do networkingu i wymiany doświadczeń, a wydarzenie uświetni zjawiskowe spotkanie wieczorne organizowane ponad 300 metrów pod ziemią w przestrzeniach pobliskiej Kopalni Guido! 

 

W odróżnieniu od poprzednich edycji, tegoroczne TECHCO Forum będzie zawierało kilka innowacji. W agendzie znalazły się m.in. dwa szkolenia regulacyjne – jedno dotyczące dyrektyw w zakresie ochrony powietrza, gleby i wody czy odpadów opakowaniowych i ekoprojektowania, a także drugie w zakresie regulacji energetyczno-klimatycznych, warsztat poświęcony opracowaniu ścieżki transformacji polskiej branży chemicznej na podstawie założeń europejskiego dokumentu Transition Pathway for the Chemical Industry czy omówienie europejskiej perspektywy dla branży chemicznej w związku z kończącą się kadencją w Parlamencie Europejskim. Ponadto część konferencyjna będzie wzbogacona o sesje Q&A, które będą dostępne podczas większości wystąpień.   

 

 

W przypadku pytań dotyczących rejestracji lub innych – zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

Created by: cdx.pl