Odpowiedzialnośc i troska
Kategoria: Odpowiedzialność i troska

Szanowni Państwo

W związku ze zmianami w otoczeniu regulacyjnym zapraszamy na kolejne onlinowe „Spotkanie  z Ekspertem” odbywające się w ramach programu "Odpowiedzialność i Troska".

 

Szkolenie  pt.: "Dyrektywa CSRD oraz konsekwencje jej wdrożenia dla polskiego sektora chemicznego" odbędzie się  w dniu 9 października 2023 roku w godzinach 10:00-14:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – Chęć wzięcia udziału proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyrektywa CSRD to nowe obowiązki dla ponad 3500 polskich przedsiębiorców. Jej przepisy zastępują obowiązujące wcześniej regulacje dotyczące raportowania informacji niefinansowych, czyli danych dotyczących: środowiska, społeczeństwa, praw człowieka, ładu korporacyjnego.

 

Agenda spotkania:

  1. Wprowadzenie
  2. Jaki jest cel wprowadzenia dyrektywy CSRD?
  3. Jakie informacje trzeba ujawnić w ramach raportowania ESG?
  4. Dlaczego dyrektywa CSRD ma ułatwić ocenę przedsiębiorstw?
  5. Audyt jednostki z uwzględnieniem raportowania ESG
  6. Kiedy dyrektywa CSRD wejdzie w życie?
  7. Czy organy zarządzające spółką muszą mieć wiedzę z zakresu zrównoważonego rozwoju?
  8. Pytania, odpowiedzi i podsumowanie

Ekspertem prowadzącym spotkanie będzie:

 

Wojciech Zalewski, EY Polska, Kancelaria EY Law, Manager - ekspert w dziedzinie międzynarodowej konkurencyjności, środków ochrony handlu. Manager w Zespole Doradztwa Regulacyjnego EY.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wspierania w szczególności sektora energochłonnego w obszarze międzynarodowej konkurencyjności, stosowania unijnych środków ochrony handlu, regulacji związanych z Green Deal czy zwalczania szarej strefy. Wspiera klientów na różnych etapach procesu legislacyjnego zarówno na szczeblu krajowym, jak i unijnym. Ponadto, zajmuje się opracowywaniem przekrojowych analiz sektorowych.  Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 13175). Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość. 

 

Koordynatorem technicznym spotkania będzie firma CBE Polska.

Klauzula Przetwarzania Państwa Danych Osobowych

 

Created by: cdx.pl