Odpowiedzialnośc i troska
Kategoria: Odpowiedzialność i troska

Szanowni,
Polska Izba Przemysłu Chemicznego zaprasza na wydarzenie w zupełnie nowej, innowacyjnej formule Workshops & Networking. 


Nie będzie to klasyczna konferencja dla branży chemicznej, a wyjątkowa okazja, by wychodząc poza tradycyjne debaty i krótkie prezentacje, skupić się na zaprezentowaniu i przedyskutowaniu praktycznego podejścia do strategicznych tematów dotykających przemysł chemiczny w formule warsztatów, pokazów, case-study i otwartych moderowanych dyskusji z udziałem wszystkich uczestników.


Cyfrowa i bezpieczna – transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking PIPC odbędzie się 20-21 września br. w Hotelu Novotel w Katowicach (spotkanie stacjonarne) i realizowane będzie pod egidą dwóch projektów PIPC – Programu Bezpieczna Chemia oraz Projektu Chemia 4.0.
 

Warunki udziału:
•    Udział w wydarzeniu jest limitowany i odpłatny. 
•    Rejestrując się na wydarzenie, masz jednak nielimitowany dostęp do udziału w każdym warsztacie, szkoleniu i spotkaniu, a także w śniadaniu biznesowym.
•    Dla Członków PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 349 zł + VAT.
•    Dla organizacji niezrzeszonych w PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 699 zł + VAT.
•    Bilet nie zawiera noclegu.
Link do rejestracji: https://pipc.org.pl/events/cyfrowa-i-bezpieczna-transformacja-przemyslu-chemicznego-workshops-networking-pipc/

Kontakt dla mediów: 
Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nr tel.: 22 828 75 06 

Created by: cdx.pl